icon
7 / 55
když se korbička sundá a položí na zem či stůl tak se krásně houpe
avatar

je krásnej

10. srp 2011
avatar
madormi
autor

zatím jsem z něj nadšená 🙂

10. srp 2011
avatar

moc krasny 🙂

10. srp 2011
avatar

Parádní, tak ať spokojenost trvá a dobře s jezdí a ať se bouda moc nešpiní 🙂

10. srp 2011
avatar
madormi
autor

@pavcza no snad bude 🙂 naštěstí jsou dvě boudy, na hluboký jeden, na sporták druhá 🙂 tak každá snad půl roku vydrží 🙂

10. srp 2011
avatar

@madormi nám se na starým hodně špinila, ani jsem nevěděla jak, ale naštěstí to šlo lehce dolu

10. srp 2011
avatar

moc hezky kocarek, ale ja potrebuji velka kola do terenu.

14. únor 2012
avatar
madormi
autor

@duschankova my s ním tedy projedem vše, manžel chodí se psem na pole s kočárkem, do sněhu, do lesa a pohoda, navíc je houpací a odpružený tak se todá, já mám doma 4kolový deltim, s tím, že na pole budem brát ten a jinak bude na zahradu a nevzali jsme ho ani jendou na pole 🙂 u toho našeho zamknem kola a jedem 🙂

14. únor 2012
avatar

Prosim prosim copak je to za znacku?? Je moooc krasny! 🙂

2. dub 2012
avatar
madormi
autor

@alous000 je to kajtex matrix lux, v bazárku o něm mám veškeré info nebo na www.tivababy.cz jsem jej koupila

2. dub 2012
avatar

děkuji 🙂

2. dub 2012