
7 / 55
když se korbička sundá a položí na zem či stůl tak se krásně houpe
madormi
autorzatím jsem z něj nadšená 🙂
10. srp 2011
moc krasny 🙂
10. srp 2011
Parádní, tak ať spokojenost trvá a dobře s jezdí a ať se bouda moc nešpiní 🙂
10. srp 2011
moc hezky kocarek, ale ja potrebuji velka kola do terenu.
14. únor 2012
madormi
autor@duschankova my s ním tedy projedem vše, manžel chodí se psem na pole s kočárkem, do sněhu, do lesa a pohoda, navíc je houpací a odpružený tak se todá, já mám doma 4kolový deltim, s tím, že na pole budem brát ten a jinak bude na zahradu a nevzali jsme ho ani jendou na pole 🙂 u toho našeho zamknem kola a jedem 🙂
14. únor 2012
Prosim prosim copak je to za znacku?? Je moooc krasny! 🙂
2. dub 2012
madormi
autor@alous000 je to kajtex matrix lux, v bazárku o něm mám veškeré info nebo na www.tivababy.cz jsem jej koupila
2. dub 2012
děkuji 🙂
2. dub 2012
je krásnej