
27 / 55
Omluvte bordel na zemi, přijeli jsem z dovči a já nedočkavá museal hned fotit a nevšimla jsem si věcí připravených do pračky :-)
1. dub 2012
dik
1. dub 2012
No to je krása. Taky máme Nunu, ale ne takhle vytuněnou 🙂
16. dub 2012
je krásnej, já si koupila novej deluxe, a šel asi za 3m z domu, měla jsem ho teda jen do auta, ale spokojená jsem nebyla vůbec, jak s materiálem, tak teda prostorově, malýho jsem kopala do hlavy, když spal, ale složil se teda na krásnou placičku a ta vysouvací rukojeť byla taky super, no a to je tak všechno 🙂 Mě vůbec nevyhovoval teda ☹ btw. paní na facebooku šije polohování do starších typů asi tak do 300.-
18. srp 2013
Kde se nechá dokoupit madlo ?
10. čer 2014
Máme z roku 12' .. U dcerky uz jsme ho nijak nepotřebovali ale u syna si řikám že by se možná užilo 😊
10. čer 2014
Ja ho zkouseka jen v obchode a strasne dobre se me s nim jezdilo, ale silene malej prostor pro dite podle me ☹
17. led 2016
pošleš mi odkaz na tu paní,co ti sila tu tasku?diky