
28 / 55
měla jsem ještě před nurse helloo a nunou a šel hned z domu, absolutně mi nesedl tento kočárek
madormi
autorjj zopa fusion. nebudu měla jsem jej a prodala hned zase 🙂
16. dub 2012
tenhle styl kočárku už bych nechtěla. Jak já řikam, bez nápadu 😀
16. dub 2012
krásnej ten chceme =)
17. kvě 2012
jo no je to tk že každému se líbí něco jiného =) ještě že dělají tolik druhů kočarků =D
17. kvě 2012
měli jsme taky a hrůza ☹
10. lis 2013
co je to? zopa fusion? budete kupovat?