27.1.2015 třetí dítě už by táta nepobral :-D
taky mě v první chvíli napadnul ten samý komentář .-)
27. led 2015
magnolia
autor@estrellita
@streghina Mně se líbí taková ta reklama, na auto, jak na tom tatínkovi visí ty dětičky, tak nějak to bude asi u nás 🙂
27. led 2015

Ale jooo,za krk 😀