
62 / 234
Děkujeme Míšo-fotila pipiii
Nerikej, ze jsi byla i Misi a ani jsi se nezastavila, vzdyt bydlime kousek od ni 🙂
31. led 2011
magnolia
autorDinuš, jsem klasická mamina na mateřské.....nestíhám 🙂
31. led 2011
krásná, moc hezké fotky 🙂
12. kvě 2012
krásná mamča, nádherné fotky... 😉