
84 / 234
14.2.2O11 - 2700g - 48cm
Moni, je krasnej, jeste jednou gratuluju 🙂
19. únor 2011
Je nádherný! 🙂 Máme stejné papučky! Jen my je za chvilku budeme mít malé! 🙂 Dominiček se v nich pomalu ztrácí. 🙂
20. kvě 2011
magnolia
autorOn už nám také vyrostl, kluk jeden, tohle pýžo už máme i větší na 8kg a to máme 5kg, je to dlouhán 🙂
20. kvě 2011
ten je ale majinkej🙂