icon
86 / 234
Trošku zdrchaná mamča den po porodu.
avatar

Jééé, Moni,moc moc gratuluji k mimískovi,je nádherný:o)))Ať vám dělá jen samou radost a hodně zdravíčka vám oběma!

17. únor 2011
avatar

Přejeme hodně štěstí a hlavně hromadu zdravíčka! malej je nádherný!!!

17. únor 2011
avatar

Zdrchaná??? Podle mě teda vypadáte výborně 🙂 Moc gratuluju k nádhernýmu synovi!!🙂

17. únor 2011
avatar

Moni, velká gratulace, malej krásnej a ty vypadáš výborně!!! 🙂 velká gratulace 🙂

17. únor 2011
avatar

Krásná maminka a miminko. Gratuluji🙂

18. únor 2011
avatar

vypadas skvele, bych rekla, ze jsi se sla do porodnice podivat na neci ditko a ne, ze jsi den po porodu 🙂

19. únor 2011
avatar

Moc vám to oběma sluší a k narození Dominička ještě jednou gratuluji 🙂

21. únor 2011
avatar

Hmmm, tak takhle zdrchaně bych taky chtěla po porodu vypadat:o)))) Mimochodem krásný ženich z pokoje č. 6, nepletu se, že?

23. únor 2011
avatar

Moni, moc gratuluju...at jste hlavne zdravi a spokojeni🙂

27. únor 2011
avatar

Moni moooc gratuluju 🙂
Přeju hlavně zraví vám oběma. Miminko máte krásný 🙂

28. únor 2011
avatar

Obrovská gratulace krásná maminko! 🙂 Miminko je nádherný, přeji pevné zdraví a ať vám dělá jen samé radosti!

1. bře 2011
avatar

Gratuluji !!!! Moc vam to obema slusi ;) hodne stesti a zdravicka a taky lasky 🙂

2. kvě 2011