
1 / 50
po císaři, poprvé u mámy
Obrovská gratulace, Alex je nádhernej !!!!!!
23. dub 2010
Moc gratuluji k nadhernému chlapečkovi! až jsem se tady dojala🙂
23. dub 2010
je úžasný 😵
23. dub 2010
Moc krasny chlapecek! Gratuluju🙂
23. dub 2010
No to je kuklínek :o) - uplně jak od Ferdy z mraveniště :o) - je kouzelnej ;o)
23. dub 2010
Krásnej,co dodat🙂
23. dub 2010
vydarené chlapčiatko :o))
23. dub 2010
ten je kouzelnej, tu pusinku otevřenou a jak kouká ... k poňuchňání
23. dub 2010
Krásnej sladkej chlapeček 🙂)
29. dub 2010
Moc krásnej, gratuluji!!!! 🙂
6. kvě 2010
OPRAVDU NÁÁDHERNEJ CHLAPEČEK, KRÁSNÝ RYSY....
3. zář 2010
gratuluju, jsem ani nepostřehla, že čekáte druhé 😅
11. zář 2010
Ten je krásný,takový malinký šmudlínek a asi má hlad jak otvírá pusinku :o)) GRATULUJI!!!