icon
1 / 50
po císaři, poprvé u mámy
avatar

Ten je krásný,takový malinký šmudlínek a asi má hlad jak otvírá pusinku :o)) GRATULUJI!!!

23. dub 2010
avatar

Obrovská gratulace, Alex je nádhernej !!!!!!

23. dub 2010
avatar

Moc gratuluji k nadhernému chlapečkovi! až jsem se tady dojala🙂

23. dub 2010
avatar

je úžasný 😵

23. dub 2010
avatar

Moc krasny chlapecek! Gratuluju🙂

23. dub 2010
avatar

No to je kuklínek :o) - uplně jak od Ferdy z mraveniště :o) - je kouzelnej ;o)

23. dub 2010
avatar

Krásnej,co dodat🙂

23. dub 2010
avatar

vydarené chlapčiatko :o))

23. dub 2010
avatar

ten je kouzelnej, tu pusinku otevřenou a jak kouká ... k poňuchňání

23. dub 2010
avatar

Krásnej sladkej chlapeček 🙂)

29. dub 2010
avatar

Moc krásnej, gratuluji!!!! 🙂

6. kvě 2010
avatar

OPRAVDU NÁÁDHERNEJ CHLAPEČEK, KRÁSNÝ RYSY....

3. zář 2010
avatar

gratuluju, jsem ani nepostřehla, že čekáte druhé 😅

11. zář 2010