majka43
15. pro 2010
Polední test
majka43
autorJo , myslíš že je lepší?
15. pro 2010
majka43
autorNo kéž by.
15. pro 2010
jj duch tam je tak ať ještě zesílí 🙂
15. pro 2010
sice se vůbec neznáme, ale testování mě vždycky dostává🙂)) jj je tam, teď jen, ať pěkně sílí😉
15. pro 2010
majka43
autorHolky moc děkuju. Dáváte mi naději.
15. pro 2010
jeee, gratuluji...uplne stejne v poledne v poledni pauze v praci jsem to mela uplne stejne...a carka sili a zitra jdu prvne k doktorce...snad bude vsechno ok...preju, aby carka jen silila a bylo vsechno v poradku...
15. pro 2010


taky bych rekla ze je to tam.. velka gratulace.. 🙂)