Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
malby_dekorace
6. črc 2012

Dekorujte dětský pokoj Hvězdným Stropem

Jakmile se začneme zaobírat dekorací dětského pokoje, zjistíme, že to není až taková banalita jak jsme předpokládali a hodně o tom vědí právě rodiče.

Ono, vybrat tu správnou barvu na stěnu, tak aby ladila i se sousední místností, když jsou právě otevřené dveře do chodby, která je v úplně jiném odstínu, nemusí být zrovna jednoduché, ale jde to.

Sami dobře víme z dotazů maminek, že docela dobře nemají představu o tom, jak jejich dětský pokoj vymalovat a jak barvy sladit.. Rodiče vždy chtějí něco účelného, praktického a něco,co těm dětem vydrží nějakou tu dobu než je to omrzí. Tím mohou být pro vás právě Hvězdné Stropy.

 My se specializujeme na dekoraci stropů s noční oblohou. Myslíme si, že je to něco, co tu dlouho chybělo, něco, co vás a vaše děti bude bavit na moc dlouho a něco, co vás doslova uchvátí a je originálního.

Hvězdné Stropy je jméno firmy, ale i to co vlastně děláme. Máme šestiletou praxi ze zahraniči z toho dva roky "POMÁHÁME" rodičům u nás v České Republice. Náš produkt je tím pádem stále novinkou, která si buduje pozici díky kladným referencím od těch nejmenších v podobě krásného spánku až po rodiče, kterým odpadá každodenní snaha dát své děti spát.

Proč si rodiče vlastně Hvězdné stropy chválí? Jako majitel firmy Hvězdné Stropy jsem pro vás milý rodiče vybral několik z důvodů, které jsou seřazeny podle toho, "co vedlo rodiče od dětí každého věku k tomu, aby si od nás pokojíček Hvězdným stropem nechali vydekorovat a následně vychutnat ten pocit spát každý den a za každého počasí pod Stropem plných hvězd" ?

1)  Strach ze tmy, děti nemohou usnout bez světla nebo pootevřených dveří.

2)  Každodení přemlouvání dětí jít spát, neměly se ve  tmě na co těšit, čím se zabavit než usnou.

3)  Dekorace pokojíčku ve fázi předekorování či výstavby nového domu, jiné zůtulnění.

4)  Dárek nebo překvapení.

5)  Naučný nástroj.

6)  Romantická záležitost ( Hvězdné stropy nejsou jen pro děti a dětských pokojů) .

Kdybych měl zviditelnit výhody Hvězdných stropů ještě v jiném, ale pro rodiče velice důležitém směru, tak bych neměl opomenout fakt, že před dekorací či výmalbou pokoje Hvězdným stropem, se nemusíte starat o vyklízení, stěhování, přikrývání apod. Nic z toho se totiž dělat nemusí, ani my, ani vy. Hvězdné stropy to totiž nevyžadují.

Co se designu týče a jiných maleb, je to jen a jen na vás, ale my vám ochotně poradíme v každém směru.

Na výmalbu Hvězdných stropů používáme výhradně certifikované, prověřené, zdraví bezpečné a vodou ředitelné barvy, které jsou  bez fosforu! Snáší se dobře s alergiky, astmatiky a děti si na ně mohou po zaschnutí  i sáhnout.

Hvězdné Stropy vydrží tak dlouho dokud je jednou nepřetřete.

Cena vždy záleží od složitosti zakázky a proto je skoro pokaždé jiná. Se zákazníkem se na ní dopředu domluvíme.

Časově se kolikrát Hvězdný strop dokáže namalovat dříve, než se vám dítě vrátí ze školy a pak si můžete vychutnat večerní reakci až zhasnete.

Myslím, že jsem vám částečně Hvězdné Stropy a jejich výhody představil a jsem tedy rád, že už o Hvězdných Stropech víte o hodně více také vy.

Budu rád, když navštívíte naše webové stránky, nebo zabrousíte na náš Facebook, kde jsou i reference našich zákazníků.

REFERENCE: 

 http://www.nejremeslnici.cz/remeslnik/23314-hvezdne-stropy

V každém případě, vám kdykoliv pomohu a poradím při správném výběru Hvězdného stropu. Můžete volat kdykoliv i o víkendech a svátcích.

S pozdravem

Za Hvězdné Stropy

Martin Falc

info@hvezdnestropy.cz

www.hvezdnestropy.cz

Tel: 608684535

  a jak to vyjde cenově?

  6. črc 2012

  Dobrý večer, cena opravdu záleží na velikosti pokoje a designu, který se ve finále vybere. Zkuste mi poslat na email vaše přání a zkusíme dohodnout odpovídající cenu.
  Martin

  6. črc 2012

  Dobrý den, vracím se opět k vaší otázce ohledně ceny. Včera jsem umístil pár kreslených motivů na můj shop, jsou i s cenou a tak vám to udělá lepší představu. Pokud by jste si něco vybrala, tak super, pokud by jste chtěla něco jiného tak mně prosím kontaktujte a určitě vám vyjdu vstříc.
  Martin

  14. črc 2012