Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
malby_dekorace
17. črc 2012

Když začnou padat hvězdy

Mnozí z vás rodičů jste je měli také a dodnes bychom je našli v mnoha dětských pokojích. Byl to fenomén mnoha dětských pokojů a popravdě, na tu dobu kdo je měl tak to bylo Wow!

Plastové fosforové hvězdičky se vyrábí dodnes a moc se na nich nezměnilo.  Většina jich je stále pěticípá a můžete sehnat i měsíc nebo kometu.

Nepíšu to dnes ale proto, abych dělal reklamu těm kteří je lisují, ale abych i Vám předal informaci, že dnes už je na trhu něco mnohem originálnějšího a zábavnějšího, ale hlavně o hodně více realističtějšího, o čem jste mnozí z vás neměli ani tušení.Tím jsou Hvězdné Stropy. Ptám se jedné zákaznice jak se o "Hvězdných Stropech" dozvěděla, ona praví, že hledala kde koupit plastové hvězdičky. Do týdne proběhla realizace hvězdného stropu u ní doma🙂

Jednou příjde doba, kdy plastové hvězdičky začnou padat ze stropu na zem a vy začnete zvažovat, zdali je tam přilepíte po čtvrté znovu, nebo se rozhodnete například pro hvězdný strop od nás.

Opravdová výhoda Hvězdných stropů je taková, že malby jsou naneseny tak, že nikdy nespadnou a nezanechají žádné odloupnuté omítky a podobně, ale hlavně také, že nenaruší design vašeho interiéru🙂. Když už je nebudete chtít, tak je jednoduše přetřete.

Hvězdné stropy jsou  ručně malovány vodou ředitelnými barvami, které jsou zdraví bezpečné a po zaschnutí si na ně děti mohou kdykoliv sáhnout. Jsou vyrobeny z pigmentu několika barevností, který umí vstřebávat denní a sluneční světlo a po zhasnutí umí svítit až sedm hodin.

Hvězdné stropy budou bavit vás i vaše děti jak porostou a vy budete znát odpovědi na otázky z oblasti noční oblohy. Hvězdné stropy baví děti každého věku a nebojí se jich. Září velice příjemně a tím vám pomáhají s každodenním ukládáním v jejich pokojíčkách. Hvězdné stropy vydrží svítit až na dobu sedmi hodin po nabití pouhým denním světlem nebo sluníčkem, což je o proti plastovým hvězdičkám veliký rozdíl. I v pokojích s nedostatkem světla se nátěr nabije a pěkně svítí. Bylo mnoho takových pokojů,které jsme malovali a zákaznící si hvězdný strop dodnes chválí.

Design si můžete vybrat sami a určitě by jste nás měli kontaktovat pokud si nebudete vědět rady. Přeci jenom už máme nějakou tu zkušenost, tak prosím neváhejte.

Při psaní tohoto článku mně napadla taková malá myšlenka a tou je, že pokud se rozhodnete pro realizaci hvězdného stropu at' už z důvodu,  že se vám plastové hvězdičky na stropě nelíbí nebo spadly ze stropu na zem, tak si je od vás rád po realizaci vezmu a budeme je sbírat pro děti, kterým by stále udělaly radost. Například dětské domovy, nebo děti z třetího světa. Pak dohromady vybereme nového majitele a pošleme. My vám naopak za to dáme 10% slevu při platbě hvězdného stropu🙂 Já osobně jsem opravdu pro a tak se můžete všichni přidat a nasbíráme jich myslím spousty.

Je doba dovolených, ale realizace hvězdného stropu  nesabere mnoho času. Vám vůbec a nám tak akorát🙂

Přejeme vám všem krásné léto a myslete na Hvězdné stropy a sběr plastových hvězdiček nejenom až uvidíte nějakou padat z vašeho stropu🙂

za Hvězdné Stropy

Martin Falc

608684535

info@hvezdnestropy.cz

www.hvezdnestropy.cz

    koukla jsem na to a je to krásné moc se mi to líbí🙂

    17. črc 2012

    Mockrát děkujeme, snažíme se. V reálu je to o 1000% hezčí, ůplně vás to pohltí🙂

    17. črc 2012