Já chci takyyyyy 😍😍😍 ráno jsem nad tím taky uvažovala, ale nebylo doma zelí a do krámu se mi nechtělo, tak jsem si nechala zajít chuť 😁
22. pro 2018
Já chci takyyyyy 😍😍😍 ráno jsem nad tím taky uvažovala, ale nebylo doma zelí a do krámu se mi nechtělo, tak jsem si nechala zajít chuť 😁
Uff 😍😍 a ja jdu ted hladova domu a tam jen rizoto..