Komentář byl odstraněný
Mě teda zaujal ten pán vzadu, asi partner.. To tam tak seděl, když jsi skládala tu postýlku? 😄 Nemyslím to zle, jen mě to trklo hned do očí 😄
27. dub 2019
@ajronka mě taky se přiznám 😂
27. dub 2019
@mamamili můžu se zeptat za kolik jste ji koupili? Máme ji taky úplně stejnou a chtěla bych ji prodat jen už si nepamatuji kolik stála..
27. dub 2019
mamamili
autor@michaela1401 900,-
27. dub 2019
@mamamili děkuji
27. dub 2019
mamamili
autor@michaela1401 teda i s matrací plus k tomu byla nepropustná podložka a prosteradlo
27. dub 2019
@michaela1401 nová stojí bez matrace 1400Kč
27. dub 2019
@wwera děkuji
28. dub 2019

Takovou budeme mít taky a k ní do setu prebalovak a skříňku