@berenika39 se tady vcelku nadřeš 😀
22. pro 2018
@sonia79 ale tak nejak verim, ze prospeju dobry veci na Vanoce🙂))))))))
22. pro 2018
@berenika39 mě z toho bere nerv když to vidím kdekoliv. Ale tak není to nejdůležitější věc na světě a stromeček je krásný 😉 a jsou právě ty Vánoce .
22. pro 2018
@sonia79 presneeeeee
22. pro 2018
Prosím vás, ne mi, ale MY!!!!!! Moc to bije do očí, prosím opravte si to. Děkuji!
22. pro 2018
mamamili
autorJezis tak jsem se jednou spletla. Dala jsem tu fotku naseho stromecku a nemusite hned opravovat. Je tu vic lidi co pisou blbe a neopravuju je.
23. pro 2018

yyyyyyyy