
20 / 91
Na cestě za babičkou ;)
gratuluji ke krásnému chlapečkovi...byla jste statečná a taky dlouho čekala,že?ale je rozkošný,tak ať je hlavně zdravý a taky vy všichni 🙂
23. dub 2011

gratuluji ke krásnému chlapečkovi...byla jste statečná a taky dlouho čekala,že?ale je rozkošný,tak ať je hlavně zdravý a taky vy všichni 🙂
živě si vzpomínám na naši cestu domů, jak sem byla ráda že už budeme všichni pohromnadě.