
29 / 91
:) Unavená ale šťastná
Krásná fotka 🙂
14. bře 2011
Moc ti to slušííí
14. bře 2011
Jituš já jsem ti říkala že budeš krásná aj na porodním sále😀moc gratuluji🙂
15. bře 2011
štastná to mamušenka =)
15. bře 2011
Mooooc gratulujeme k dalšímu miminku 🙂)))
15. bře 2011
na tohle se tak těším.. gratuluju maminko.. moc vám to sluší spolu