
8 / 73
Strom štěstí...nechtěla se mi kupovat tapeta za 1500,- tak jsem si ho namalovala :-)
mamina1235
autor@schnek Děkuji moc 😉 Není to úplně ono ale myslím že to jde 😉 Našla jsem ještě jeden z této série tak se do něj taky pustím 😉
6. únor 2011
Jéé to je krásný 🙂. Moc se ti to povedlo.
6. únor 2011
Podle mě vypadá krásně 🙂 a co je to další, cos objevila?
7. únor 2011
mamina1235
autor@schnek Pokud mi pošleš mailík tak Ti pošlu obrázek... 😉
7. únor 2011
Nádhera 😵 zrovna před pár dny jsem tu tapetu obdivovala a děsila se, kolik stojí. To je nápad - namalovat si to sama 🙂 Váš strom je opravdu moc krásný 😵