Tak ji asi Eliška dostane k narozeninám.
maminka088
autor@kacenka23 Zatím jsem ji viděla tady: http://www.adulka.cz/adulka/eshop/0/3/5/7340-YO...
Není zač 🙂 Holky pokaždé u reklamy křičí: "Tu chci, prosím, prosím, tu chci!" Pod stromečkem bude jen jedna, tak snad se nepoperou 🙂
30. říj 2013
Ty jooo ta je fakt krasna...ale tady pisou, ze neni skladem..zkusim pohledat. Na telku moc nekoukame..tak ani nevim, ze uz tyhle panenky takhle vylepsili...
30. říj 2013
maminka088
autor@kacenka23 Je, jen je na objednávku 😉
30. říj 2013

Muzu se zeptat, kde jsi ji sehnala? A co vse umi? Mala tuhle panenku take milujee...to by byl darecek ... diky moc