zitekutomika

16. srp 2019
Šaty z Turecka? Mám stejné,jsou úžasné a když je obleču,tak mi moji puberťáci se smíchem říkaj:letuško😂
17. srp 2019
17. srp 2019
maminkapetula
autor@jarla ano, dostala je včera 😉 jsou krásný
17. srp 2019

Šaty z Turecka? Mám stejné,jsou úžasné a když je obleču,tak mi moji puberťáci se smíchem říkaj:letuško😂
@jarla ano, dostala je včera 😉 jsou krásný