
6 / 21
14.7.2009
marecek4
autorhlavičku měl tak zdeformovanou z porodu 🙂 já mu říkala Lebkounku a rodila jsem v Kyjově-Km jsem po jedné cestě kdy jsem se bála po odběru plodovky vzdala,přece jen jet skoro hodinu do KM a do Kyjova čtvrt je rozdíl
15. bře 2012
Tyhle fotky jsou stejně vždycky nejkrásnější 🙂 Smím se zepatat od čeho měl takovou hlavičku?? A kde jsi rodila?? Kroměříž to není,že??