marecek4
10. zář 2011
Přijela pouť
polarni expres se nam taky moc libil 🙂
10. zář 2011
my byli vcera i dnes a zitra pujdem s babickou. Jsou to prvni kolotoce, tak at ma zazitek 🙂
10. zář 2011
jojo 🙂
10. zář 2011
klidne a odkud jste vy?
10. zář 2011
tak to se urcite nahmatame 🙂
11. zář 2011
ja jsem ted neprehlednutelna diky sve sirce a chodime furt pesky,aby byla mala vytrenovana nez se narodi mimco.
11. zář 2011
no uvidime snad jeste chvilku mimco vydrzi a nebude spechat jak ta nase raubirka driv
11. zář 2011
my vyrazime jak se mala vzbudi, tak treba to vyjde
11. zář 2011



































Koryčany?