icon
2 / 2
a tady autíčkový
avatar

jé, Blesk, tak takové by náš malý ocenil 🙂

30. srp 2011
avatar

@laska.nezna.hranic za chvíli budem asi vyřazovat,jen jak se dostanu do další skříně na zkoušení

30. srp 2011
avatar

můžu se zeptat, odkud jsou? já viděla různé motivy, ale tyhle autíčkové ne... a jak jste spokojeni s materiálem? já slyšela, že nic moc, tak nevím. ale jedny na zkoušku bych možná koupila...

30. srp 2011
avatar

@laska.nezna.hranic mám je z mmb,materiál je opravdu nic moc-nažmolkovaly se hned při prvním praní,ale my je měli spíš jako kamaše na punčošky pod kalhoty na zimu a ne na parádu,tak mi to moc nevadilo-a proto je mám ještě zahrabané ve skříni se zimním oblečení

31. srp 2011