
2 / 2
a tady autíčkový
marecek4
autor@laska.nezna.hranic za chvíli budem asi vyřazovat,jen jak se dostanu do další skříně na zkoušení
30. srp 2011
můžu se zeptat, odkud jsou? já viděla různé motivy, ale tyhle autíčkové ne... a jak jste spokojeni s materiálem? já slyšela, že nic moc, tak nevím. ale jedny na zkoušku bych možná koupila...
30. srp 2011
marecek4
autor@laska.nezna.hranic mám je z mmb,materiál je opravdu nic moc-nažmolkovaly se hned při prvním praní,ale my je měli spíš jako kamaše na punčošky pod kalhoty na zimu a ne na parádu,tak mi to moc nevadilo-a proto je mám ještě zahrabané ve skříni se zimním oblečení
31. srp 2011
jé, Blesk, tak takové by náš malý ocenil 🙂