icon
1 / 90
máme ve velikosti 104 což jsou 3-4 roky
avatar

krásná, můžu se zeptat co je to za značku?

24. kvě 2011
avatar

@katmou je to tričko a značka je George,už ho máme třetí

24. kvě 2011
avatar

vypadá suprově

29. říj 2011