icon
64 / 90
avatar

Božíííííííííííííííí

17. lis 2011
avatar

@zemanovi v reálu je ještě hezčí 🙂

17. lis 2011
avatar

Tiše závidím

17. lis 2011
avatar

@zemanovi není co,však máš taky plno pěkných věciček,mít všecko tak to ti naši prcci ani neunosí 🙂

18. lis 2011
avatar

jj,ale england je super

18. lis 2011