icon
39 / 211
avatar

jak delate prosim ten lem ?

3. říj 2015
avatar

Je to patent, tedy dvě očka hladce, dvě obrace, do výšky cca 5 cm, záleží na velikosti čepičky.

3. říj 2015
avatar

Aha,ja myslela ze cepicka je hackovana 🙂 ale dekuji

3. říj 2015
avatar

Ano, je pletená 🙂

3. říj 2015