
1 / 4
asi vitez
marrakech
autor@monulkab Poridili, mam komodu, postylku a policku. Ale uprimne Ti ho nedoporucuji. Nabytek jsem nikde na zivo nevidela, v Malvikovi tvrdili, ze je pekny a kvalitni. Cekala jsem na nej asi 2 mesice a po rozbaleni prislo rozcarovani. Vetsinou je to preklizka, kolejnicky na suplikach se po velmi kratkem uzivani ponicily. Vybirat znova, rozhodne si poridim neco jineho.
19. kvě 2011
Ježiš, tak to mě mrzí, sakra, mě se tak strašně líbí a hlavně by se nám perfektně hodil do interiéru...nemáš nějakou fotku jak tedy ten nábytek vypadá v reálu?
20. kvě 2011
aha, každopádně moc díky za názor!
23. kvě 2011
Pořídili jste nakonec tento nábytek?