martinat87
autor@10lulu04 Teď už vše v pohodě. A co u tebe??
15. pro 2015
Snad už se vše vrací do normálu. Už se můžu ráno i najíst, tak snad to bude OK. 🙂
15. pro 2015
martinat87
autor@10lulu04 A necháte si říct co to bude?? My budeme mít překvapení. 🙂
15. pro 2015
ja to chci vedet.. uz aji kvuli tem obleckum a tak.. stehujeme se do noveho bytu, tak i vybaveni a barva pokojicku at k tomu trochu ladi.. hlavne ja bych to nevydrzela a stejne bych patrala 🙂
15. pro 2015

jé, koukám že máš do porodu jen o dva dny víc než já.. jak se cítíš??