Máme jinou barvu a je super, spokojenost. Koupili jsme k ní i nánožník a rukávník 🙂
13. srp 2014
Taky se mi líbí. Originál se mi roztrhla . . . Chceš tu velkou nebo střední 🙂?
13. srp 2014
máme střední velikost s opičkou a je super 🙂
13. srp 2014
Máme jinou barvu a je super, spokojenost. Koupili jsme k ní i nánožník a rukávník 🙂
Taky se mi líbí. Originál se mi roztrhla . . . Chceš tu velkou nebo střední 🙂?
máme střední velikost s opičkou a je super 🙂
já od pinkie mám, sice jinou, ale spokojená jsem 🙂