icon
25 / 58
už je doma, moc slušivý.
avatar

jéé, tady ten mám, akorát v černé. Je krásný, jen ještě potřebuju trochu vyrůst 😀

11. led 2013
avatar

@eva518 já ho nosím i teď 🙂

11. led 2013
avatar

no je krásnýýýýý

11. led 2013
avatar

kde se dá tahle paráda sehnat? prosííím prosííím 🙂 odkazík

18. led 2013
avatar

@ivca2409 Ivčo, já ho mám z mimibazaru, dají se tam koupit i nové, tak zkus tam 🙂

18. led 2013