https://www.facebook.com/groups/BerounMaminkam/... Mám tyhle podobné. Nehrnou se nahoru.
1. pro 2017
maximka33
autor@frantiska85 škoda šaty nevidím, asi proto,, že nejsem členem skupiiny
1. pro 2017
@maximka33 Jaj. Mám rozbité pravé tlačítko na myši a neumím jinak přenést obrázek. Šlo o hodně podobné šaty taky z Bonprixu.
1. pro 2017

tak nad kolena budou a to je dobre 🙂 v klidu, ja si kupuji stejne dlouhe saty a merim temer o 10 cm vic.. :D Jsou hezke, dole rozsirene, takze vyhrnovat by se nemely..