mes
12. črc 2010
Foceníčko u sena🙂
Ondrulkovi je pět a půl měsíce🙂
krááásné fotečky 🙂
13. črc 2010
překráááásnééé fotečky🙂
13. črc 2010
máš prostě krásný fotečky !!!!! takhle byhc chtěla umět fotit 🙂 ještě teda nějakou tu zrcadlovku pořídit 🙂
14. črc 2010
Profesionálové ve focení. Tak krásné fotky! Tiše závidím. 🙂
26. črc 2010
mes
autor@barushka0404 No profesionálové zdaleka ne..ale chvála potěší🙂
26. črc 2010
všechny jsou nááádherné, i manža hezky fotí🙂
30. črc 2010















































moc hezké fotky, všechny