icon
9 / 20
musím se rozcvičit:)
avatar

ta je prostě úžasná. Ondrášek je super

15. srp 2010
avatar
mes
autor

@janceta88 Děkujeme moc moc..je to náš manekýnek..co se ovšem velmi nerad fotí..on vlastně dělá poslední dobou všechno nerad, kromě skákání na klíně a sledování Chňapíka a Bobíka..a ježdění v kočárku a bumbání..

15. srp 2010
avatar

on je fakt super :o)

16. srp 2010
avatar
mes
autor

@ferinka Ondrulka ti děkuje🙂) a já taky🙂

16. srp 2010