
2 / 16
wow, stejne to jsou naši blondáčci nádherný🙂
18. srp 2010
mes
autor@wwercaa https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mes/album/pl...
tady je to dobře vidět .. ten jeho melír:D ale je fakt, že třeba v té vaně vypadá fakt jak zrzek:D:D:D
18. srp 2010
má fakt boží vlásky🙂