
7 / 10
Jooo prej volal Ferda mravenec a chtěl mě to teamu:)
nádherný špekáček - asi máš místo mlíčka smetanu 🙂
3. zář 2010
no bude to kus chlapa, to je náhodou fajn, vysokej, statnej.. 🙂
3. zář 2010

nádherný špekáček - asi máš místo mlíčka smetanu 🙂
no bude to kus chlapa, to je náhodou fajn, vysokej, statnej.. 🙂
tohle mám nejraději, krásné buclaté miminko - tak to má vypadat!!!!