icon
7 / 10
Jooo prej volal Ferda mravenec a chtěl mě to teamu:)
avatar

tohle mám nejraději, krásné buclaté miminko - tak to má vypadat!!!!

2. zář 2010
avatar
mes
autor

@sem Ahoj zlato! To víš..náš špekáček:D..

2. zář 2010
avatar

nádherný špekáček - asi máš místo mlíčka smetanu 🙂

3. zář 2010
avatar
mes
autor

@andelka Ono to na těch fotkách dost zkresluje..ve skutečnosti tak buřtíkatý není:D..ale kus ho je..to je fakt

3. zář 2010
avatar

no bude to kus chlapa, to je náhodou fajn, vysokej, statnej.. 🙂

3. zář 2010