
93 / 129
Švihák lázeňský - 3,5 měsíce
Miláček 🙂))))
13. kvě 2010
kraaaasny!!!!!!!!!!!!
13. kvě 2010
ten je nádhernýýýýýý!!!!
14. kvě 2010
jsi frajer 🙂
14. kvě 2010
Tak to je opravdu švihák lázeňský...
15. kvě 2010
Úžasný outfit 😀
15. kvě 2010
mooooc krásná fotečka...prostě super "štramák" (díky za pochvalu naší Ellinky....s Vaším Ondráškem by byli krásný pár:+)
15. kvě 2010
miluju děti a čepice, to je luxusnííí, chci taky takovou, je náádherný
18. kvě 2010
Ježiš to je krááááásnááááááá fotečka a jak to Ondráškovi tady sluší🙂SUPER
26. kvě 2010
hahaha to je bezva fotkaaaaaaaaaaaaa sluší mu to moc 😵