icon
93 / 129
Švihák lázeňský - 3,5 měsíce
avatar

hahaha to je bezva fotkaaaaaaaaaaaaa sluší mu to moc 😵

13. kvě 2010
avatar

Miláček 🙂))))

13. kvě 2010
avatar

kraaaasny!!!!!!!!!!!!

13. kvě 2010
avatar

ten je nádhernýýýýýý!!!!

14. kvě 2010
avatar

jsi frajer 🙂

14. kvě 2010
avatar

Tak to je opravdu švihák lázeňský...

15. kvě 2010
avatar

Úžasný outfit 😀

15. kvě 2010
avatar

mooooc krásná fotečka...prostě super "štramák" (díky za pochvalu naší Ellinky....s Vaším Ondráškem by byli krásný pár:+)

15. kvě 2010
avatar

miluju děti a čepice, to je luxusnííí, chci taky takovou, je náádherný

18. kvě 2010
avatar

Ježiš to je krááááásnááááááá fotečka a jak to Ondráškovi tady sluší🙂SUPER

26. kvě 2010