
99 / 129
Nejsladší miláček
No ale já vám musím taky napsat, že máte krásnýho chlapečka 🙂, je to opravdu malý frája 🙂 a jinak fotečky jsou taky super 🙂
15. kvě 2010

No ale já vám musím taky napsat, že máte krásnýho chlapečka 🙂, je to opravdu malý frája 🙂 a jinak fotečky jsou taky super 🙂
No to je frajer, nádhernej brouček 🙂