
5 / 32
Hopláá
mes
autorMáme 3 čepky..jednu z HM z německa a dvě z MMB🙂 Koukněte tam, jsou tam furt nějaké🙂 A děkujeme za pochvalu foteček🙂
14. čer 2010

Máme 3 čepky..jednu z HM z německa a dvě z MMB🙂 Koukněte tam, jsou tam furt nějaké🙂 A děkujeme za pochvalu foteček🙂
Kde kupujete ty super čepice? Já jsem na ně ujetá 😀 Malej je prďáckej 😀