
16 / 162
Jsem byl s rodiči v hospůdce
mes
autorDěkujeme moc moc!
31. kvě 2010
sluší vám to, moooc malý zase porostl, je fakt velký, už v něm občas Rudíka nevidím...jindy zase hodně
31. kvě 2010
mes
autorRudi děkujeme..já taky někdy vidím Rudíka a někdy vůbec..to asi na jak kterém záběru..holt dvojčátka to nejsou🙂 ale pěkné chlapy máme🙂)
31. kvě 2010
krásná fotka! A malej vypadá jako velkej chlap v tom oblečku 😵 🙂