mes
29. čer 2010
Vedra na chaloupce..konečně!
Víkend 26. - 27. 6. 2010
krásná očíčka 🙂
19. črc 2010
Všechny fotky máš naprosto krásné, prosím tě, čím že ty to vůbec fotíš a jakým objektivem? Všechny fotečky jsou takové nádherně světlé
17. srp 2010
































































































super albíčko, jak jsou ty fotečky černobílé 🙂 moc se mi fotečky líbí 🙂