mikolisek
5. zář 2022
Podzimní dekorace
Pro někoho možná brzy, pro mě akorát! 😍

Vše jsem kupovala v KIK a vyšlo mě to na 366 korun. Svíčka je LED z pravého vosku, takže večer udělá krásnou atmosféru. 🥰

Trochu jsem si pohrála s tavnou pistolí pro efekt. Jinak jsem jen hodila věci k sobě a bylo to. 😎

Líbí se vám? 🤎
Kdy začínáte s podzimní výzdobou vy? 😍
Doporučujeme
Moc povedene 👍👍👍
5. zář 2022
mikolisek
autor@zdenka1122 Moc díky! ♥️ Také ve mě rána vzbuzují chutě na čaj a svetr. 🍁
5. zář 2022
mikolisek
autor@kamimnichov Děkuji! 😊
5. zář 2022
Jeste zítra má být teplo, takže užíváme "léta" a pak už přehodím na podzim
6. zář 2022
Už jsem dala něco včera. Ještě bych chtěla sehnat nějaký pěkný věnec na dveře.
7. zář 2022


Já už mám také chuť vytáhnout podzim 😊😊 ráno to úplně,lákalo, mlha,sychravo....
- jinak moc hezké, taky mám v plánu navštívit Kik .... dekorace mají pěkné...