
6 / 32
Moooc gratuluju 🙂
11. črc 2010
ty jsi ale zlatíčko, dělaj mamince a tatínkovi jen a jen radost a přejem hodně štěstíčka a zdravíčka
11. črc 2010
Krásná princeznička!! Gratulace 🙂
11. črc 2010
Moc gratuluju, malá je úžasná!
12. črc 2010
Krásná beruška, moc gratuluju.🙂
14. črc 2010
Gratuluju, moc hezká holčička! :o) Tak ať vám dělá radost
16. črc 2010
je to šikulka...
19. črc 2010
Krásnej andílek, tobě i mamince přeju moooc zdraví a štěstí, ať máš krásný život 🙂
24. črc 2010
Krásňučkáá holčička.