
10 / 32
11.7.2010 a první procházka venku
Růžovej andílek!!! Jen narůst křídla 🙂 Už se nemůžu při pohledu na Vaši Barunku dočkat té naší... 🙂
24. črc 2010
krásná princezna po mamince...🙂
30. črc 2010
jééé...taky jsem se začala víc těšit na tu naší..taky to bude ,,růžovka obecná"...ony ty holčičky jsou v té růžové takové sladké, úplně k sežrání 🙂)) Povedla se vám!
4. srp 2010
krásna princezna
4. únor 2011
Teda ta je slaďoučká! Princeznička malá 🙂