icon
27 / 32
I do Motola přišel Ježíšek
avatar

Jste moc hezká rodina-už aby jste slavili Vánoce hezky pohromadě doma 🙂

9. únor 2011
avatar

Strašně moc vám to sluší, jste krásná rodinka!

31. bře 2011
avatar

Krása....v Motole pracuji, jsou tam nejlepší....

14. dub 2011