
31 / 32
Úplně první mrkvička v mém životě. Podle výrazu se to nezdá, ale opravdu mi chutnala :-)
Super! Tváří se stejně nadšeně jako naše Emča, když to poprvé ochutnala!!!! 😀 Jako co mi to zkoušíš dát, mami??? To není mlíko!!! To mám jako sníst, jo?! Zapomeň!!! 🙂
Nakonec by sbaštili i maminku s tatínkem. :-P
13. únor 2011
To je dobře, že chutná ... nám naštěstí zatím taky 🙂
16. únor 2011
Dobře že jí chutná berušce malý 🙂