
14 / 14
ta by se mi pro kluky líbila... jen škoda, že v čechách se asi nesežene :-(
juu ta je bomba.. myslíš, že se to nedá sehnat???
20. kvě 2011
ty jo to je mazec.. přitom jedno použité vyjde tak kolem 200kč..a co to nějak svařit 🙂 jako dvě samostatné si fakt nedovedu představit, jak malý čmeldy honíš po parku 🙂)
20. kvě 2011
Hezký, ale chudák ten vepředu, ten se nadře...
20. kvě 2011
jééééé ta je boží