mimco2014
autorKdyž budou ty svátky že? 😂 já už půlku sežrala 😂 jsem 🐖 malá si místo čokolády dala 🍏 já zírám
3. pro 2016
@mimco2014 já už mám taky pulku za sebou 😂😂 jsme na tom stejně a malá je rozumná 😂😍
3. pro 2016
Take se na ni chystam 😉
3. pro 2016
@pettysek hmmm tu bych si taky dala 😂
3. pro 2016
mimco2014
autor@barbarelka94 ví že je ovoce zdravé 😂
@pettysek Joo ta je taky výborná 😍
3. pro 2016
Mňam,děláte mi holky chutě.
3. pro 2016
jéé tu jsem ted akorát celou sežrala..... :D
3. pro 2016
mimco2014
autorJe fajn vědět že nejsem jediné 🐖😂😂😂
3. pro 2016
Neeee, děláte mi chutě ženy 😅
3. pro 2016
😝😅 dáváme si děvčátka 😂
3. pro 2016
taky jsem dneska dostala od babičky a neodolala jsem 🙂
3. pro 2016


Taky dlabeme v posteli 😂😷