
6 / 16
X-lander XA 2012
mimibar
autorděkuji za info 🙂 ono je spousta pěkných kočárků, ale jde taky hlavně o kvalitu...a x-lander vypadá božsky a podle recenzí se jedná o hodně kvalitní kočárek 🙂
2. zář 2012

děkuji za info 🙂 ono je spousta pěkných kočárků, ale jde taky hlavně o kvalitu...a x-lander vypadá božsky a podle recenzí se jedná o hodně kvalitní kočárek 🙂
Měli jsme u prvního , spokojenost veliká a ted druhemu nejspis zase jedin X-lander. Ted chci asi ale XQ.... Jediná nevýhoda je že se nedá otočit aby na tebe mimčo vidělo ve sportaku takze proto chci XQ