
8 / 16
Jedo FYN 4DS 2012
Jedo je výborná značka, měla sestřenice jako hluboký kočár a má kamarádka a obě max spokojeny.. 🙂
9. zář 2012
má moje kamarádka -a super přístupnej košík, jinej kočárek něco takovýho nemá, ale pozor, stejná boudička pro sporťák i korbu, takže je vybledlá, když se pak nasadí na sporťák, taky si stěžuje, že pořád píchá nafukovací kola, nevím, jestli je to náhoda nebo kočárkem 🙂
9. zář 2012
mimibar
autorkočárek je moc hezký a cenově taky dobře přijatelný 🙂 akorát mě štve, pokud ty barvy vyblednou... jedině koupit světlou kombinaci :D
9. zář 2012
Máme, zatím odzkoušená hluboká korba a jsme max. spokojeni 🙂