icon
9 / 16
Tako Laret Len
avatar

na obrázku se mi líbil, na živo ne, takze tento kupovat nebudu

10. zář 2012
avatar

vypadá krásně..

13. zář 2012
avatar

prý je maličky...

8. říj 2012
avatar

Já mám kočárek Takko laret a malý mi teda nepřijde a mají výbět z mnoha barev 🙂. Je lehonký a dobře se nám skládá. U mě tedy spokojenost 🙂

14. lis 2012
avatar
mimibar
autor

@hospinka děkuju

14. lis 2012
avatar

me se taky líbil na obrázku a ve skutečnosti uz ne, takže já brat určite nebudu

14. lis 2012
avatar

Ten se mi strašně líbil .. ale nehodil se k fusaku takže sme zvolili kombinaci modro černé =D

18. led 2013
avatar

no já uvažuji taky o tom laretu, v růžovo šedé nebo černé, byla jsem překvapena naživo, že je docela malá ta korbička, ale paní mě přesvědčovala, že to stačí, že pak stejně budu používat golfka, takže ho asi koupím 🙂

11. bře 2013