😉😍
6. lis 2017
misa_fisherprice
autor@holllii tak přejeme rychlé uzdravení. Mrkněte i na forum a prosím, posílejte příspěvky raději tam. Moc děkuji, Míša
6. lis 2017
Akorát tam mi nejdou ty fotky vložit 🤔😔
6. lis 2017
misa_fisherprice
autor@holllii tak se pokuste, jinak já vás eviduji, nebojte se😉
6. lis 2017
Děkujeme,😊
6. lis 2017
Můžu se zeptat, kam vkládat? Kde to forum najít? Díky
6. lis 2017
6. lis 2017


Jé,super,moc děkuji za zpříjemnění dopoledne,jelikož jsme doma s chřipkou, Elišku to pobavilo 😘😘